Close Trigger Element

Search Element

Util Container

Main Container

Top Container

Drawer Trigger

Breadcrumbs

lifetime letterwinners

Lifetime letters are awarded to students who have earned a varsity letter in a sport or multiple sports for three years, including senior year.

Bulldog Logo

2020-21 Boys

Name Year
David Olufemi Adewale Football, Track & Field, Weightlifting
Matthew Bruce Anderson Baseball
Ethan Thomas Asbury Wrestling
Connor McEachern Batten Football, Track & Field
Jackson Joseph Baumeister Baseball
John Gunner Boree Baseball, Football
William Gray Camp Cross Country, Track & Field
Justin Quincy Cayenne Football
Matthew Karsten Chaffin Crew
Marquez Reynaldo Chavez Baseball
Robert Paul Crouch, Jr. Basketball, Lacrosse
Frank Jimmy Dedmon Football
George Gavan Duffy Track & Field
Davis Lloyd Ellis Basketball, Football, Track & Field
Avery Ray Epstein Football
Griffin Bear Fender Crew
Reed Scott Hanigan Tennis
Aidin Syed Hasan Cross Country, Track & Field
Charles Donald Hume Soccer
Ozair Rehan Khawaja Crew
Thomas Rohan Keaveny Golf
Matthew James Keller Crew, Lacorsse, Weightlifting
Satvik Kuravi Crew
Samuel Aquino Lesser Crew
Joseph Ryan Libby Lacrosse
Jose Carlos Lopez Swimming
Chase William Lytle Football
Zacharia Darush Makari Swimming
Ansen Shan-Ping Meyer Swimming
William Hurt Mann Football, Lacrosse
Mark Jackson Mayo Baseball
Lovan Thomas Mayo Football, Weightlifting
Mack Donnelly Douglas Marrone Basketball, Football, Track & Field
Stuart Delaney McAfee Lacrosse
Ford Harrell Milne Football, Track & Field
Jafet Morales Swimming
Jack Ryan Mulvey Football, Lacrosse
Finnigan Chi Thanh Murphy Crew
Cameron Alfonzo Neal Football, Weightlifting
Joseph Mitchell Nemetz Crew
Javier Andres Neret Lacrosse
Mayank Nikhil Nihalani Cross Country, Track & Field
Parsa Hassan Pordeli Football
Richard Anthony Rosenblum Basketball
Cole Alexander Rutkowski Cross Country, Track & Field
Carlton Reese Skinner Track & Field
Brett William Stambaugh Football, Weightlifting
Zachary Cheng Yu Tennis

2020-21 Girls

Name Year
Eleanor Somerset Acosta-Rua Lacrosse
Ekaterina Adamovich Cheerleading, Track & Field
Carissa Montesa Aldana Track & Field
Haley J. Anderson Diving
Meghan Rose Bengermino Cheerleading
Caitlyn Marie Boyer Cheerleading, Soccer, Track & Field
Amaya Nicole Bunch Basketball
Kathleen Caldwell Connolly Cheerleading, Track & Field
Bianca de Toledo Piza Swimming
Bianca Kelly DeGrado Swimming
Meagan Dianne Donovan Tennis
Anneliese Marie Foltz Diving
Kristin Dyani Greene Swimming
Kate Elizabeth Hastings Cross Country, Track & Field
Hayden Elizabeth Homburger Lacrosse
Militsa Aphrodite Kavalieros Volleyball
Isabel Suzanne Kimberly Soccer
Jade Hollander Cheerleading
Catherine Kelly Kunz Cross Country, Track & Field
Tiffany Vera Lewis Cheerleading, Golf
Abigail Victoria Lynch Soccer
Sophia Allena Mantegari Swimming
Maxine Montoya Cross Country, Track & Field
Kristin Nicole Lacerna McGrath Cross Country, Track & Field
Sophia Riley Mitchell Cross Country, Soccer
Mackenzie Eve Murphy Crew
Nadia Adji Niang Cheerleading
Sairah Nabilah O'Brien-Forde Basketball
Grace Elizabeth Pyburn Cheerleading, Softball, Track & Field
Sasha Marie Ramey Swimming
Danya Jude Rukab Volleyball
Layne Marie Rivera Cross Country, Track & Field
Leila Alexandria Roberts Lacrosse
Eryn Elizabeth Saye Crew, Volleyball
Ella Kelley Schellenberg Volleyball
Meghan Hope Shaffer Swimming
Lauren Grace Thomas Swimming
Ashley M. Thompkins Basketball
Madison Evelyn Zintsmaster Cross Country, Track & Field