2016-17 Lifetime Letterwinners

Lifetime letters are awarded to students who have earned a varsity letter in a sport or multiple sports for three years, including senior year.

Boys Lifetime Letterwinners
Tariq Abubakar Track & Field
Forrest Andrews Football, Lacrosse, Weightlifting, Wrestling
John Bengermino Golf, Lacrosse, Soccer, Track
Kienan Brady Football, Lacrosse
Jamie Brophy Football, Soccer, Weightlifting
Caleb Calhoun Football, Wrestling
Ben Chaffin Football
Max Cussen Football, Lacrosse
James Daugherty Swimming
Joey DeWane Baseball
Jackson Flynn Swimming
Christian Glover Cross Country, Track & Field
Anderson Gronvold Lacrosse
Johnny Harris Lacrosse
Grant Hill Swimming
Patrick Hubert Football, Weightlifting
Clemente Inclan Baseball
Sameer Khawaja Football
Gray King Football, Lacrosse
Alexander Kostandarithes Track & Field
Russell Libby Baseball
Jack Lundgren Football, Weightlifting
Cody Mercer Baseball, Football, Weightlifting
Justin Mitchell Football, Track & Field, Weightlifting
Trent Newton Lacrosse, Soccer
John Norcross Crew
Brendan O'Neil Football
Max Pearl Football, Lacrosse
Jack Phipps Lacrosse
Jacob Piatt Football
E.J. Porter Football, Lacrosse, Track & Field, Weightlifting
Ahman Ross Football, Track & Field, Weightlifting
Bear Schickel Cross Country, Track & Field
Matt Serra Swimming
Carlton Smith Football
Richard Still Crew
Amari Terry Football, Track & Field, Weightlifting
Ricky Thames Football, Lacrosse
Vashon Watson Football, Track & Field, Weightlifting
Pete Woodall Crew
Graham Ungrady Swimming
York Yu Crew
Girls Lifetime Letterwinners
Megan Arnold Cheerleading
Leila Azari Soccer
Sara Baker Softball
Karina Bautista Track & Field
Sadie Butler Golf
Zoey Camp Volleyball
Libby Cohen Basketball, Softball
Riley Coonan Volleyball
Lillian Daboul Lacrosse
Kate Delaney Lacrosse
Jennifer DiLoreto Cheerleading
Taya Edwards Soccer
Olivia Elksnis Cheerleading
Rose Fay Lacrosse, Soccer
Emily Fender Cross Country, Track & Field
Leah Ferlin Soccer
Angel Fuentes Softball
Ally Hajda Cross Country, Track & Field
Ashton Hanigan Tennis
Devon Haskell Lacrosse
Grace Hogan Lacrosse, Swimming
Grace Hogan Lacrosse, Swimming
Grace Igel Golf
Lillie Kulik Cross Country, Track & Field
Nicole Lerner Cross Country, Track & Field
Libby Levin Crew
Mallory Lockwood Softball
Gabby Luczyszyn Cheerleading, Track & Field
Elizabeth Ellen McKinney Cheerleading
Alivia Mattiace Golf
Eve Morel Swimming
Lucy Milne Softball, Volleyball
Sophia Mostovych Lacrosse, Volleyball
Aoife O'Riordan Cross Country, Track & Field
Kalyn Pate Cheerleading
Annie Pentaleri Crew, Cross Country
Brooke Pitney Lacrosse
Lexi Riley Swimming
Avrey Rocca Swimming
Ericka Roseberry Crew
Desiree Scott Volleyball
Molly Sheppard Track & Field
Cyd Sims Basketball
Josie Teat Swimming, Track & Field
Abi Wilder Swimming
Brittany Wilkinson Cross Country, Track & Field

Copyright The Bolles School 2015

Co-ed Day and Boarding College Preparatory School from Pre-Kindergarten through Grade 12

powered by finalsite